Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai
 
Dėl UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitų, esančių Danske Bank A/S Lietuvos filiale Spausdinti El. paštas

Informuojame, kad nuo 2018 m. spalio 27 d. UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitos Nr. LT91740000000262362 ir Nr. LT337400000022323620, esančios Danske Bank A/S Lietuvos filialas, yra uždaromos.
Prašome Jūsų nevykdyti mokėjimų į UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitas Nr. LT91740000000262362 ir Nr. LT337400000022323620 ir pasirinkti kitą Jums priimtiname banke esančią bendrovės sąskaitą.

 


 
Panaikinta UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudimo veiklos licencija Spausdinti El. paštas
Lietuvos banko valdyba 2016.01.28 sprendimu panaikino panaikino UAB „Būsto paskolų draudimas“ turėtos draudimo veiklos licencijos galiojimą. Toks sprendimas priimtas draudimo įmonės prašymu. Tai nepaveiks draudimo sistemos saugumo, stabilumo ir patikimumo, nes įmonė jau keleri metai nesudarinėjo naujų  draudimo sutarčių. Draudėjams, su UAB „Būsto paskolų draudimas“ sudariusiems draudimo sutartis, niekas nesikeis, nes draudimo įmonė ir toliau jas administruos.
 
Informacija dėl teisinių paslaugų pirkimo Spausdinti El. paštas

UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ INFORMACIJA DĖL TEISINIŲ PASLAUGŲ PIRKIMO VIEŠOJO KONKURSO REZULTATŲ IR TEISMINIO SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE PRADŽIOS

2016 m. sausio 21 d., Vilnius

UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbtą teisinių paslaugų pirkimo konkursą dėl skolų išieškojimo iš bendrovės skolininkų Jungtinėje Karalystėje laimėjo advokatų kontora SORAINEN ir partneriai.  Šiuo metu bendrovė ir advokatų kontora jau yra suderinusios ir pasirašiusios teisinių paslaugų teikimo sutartį.

Visų pirma, bendrovei bus suteiktos skolininkų paieškos Jungtinėje Karalystėje paslaugos. Antrasis etapas bus susijęs su Lietuvos Respublikos teismų sprendimų pripažinimu ir Europos Sąjungos vykdomųjų raštų pažymėjimų registravimu Jungtinės Karalystės teismuose. Atlikus šias teismines procedūras, bus kreipiamasi į antstolius dėl skolos išieškojimo iš skolininkų turto ir pajamų. Taigi, realūs skolų išieškojimo veiksmai iš bendrovės skolininkų, gyvenančių ir dirbančių Jungtinėje Karalystėje, pradedami jau šiuo metu, tikimasi, kad rezultatai pradės aiškėti šių metų antrojoje pusėje.

Teisminis skolų išieškojimo procesas iš užsienyje gyvenančių skolininkų yra sudėtingesnis ir brangesnis procesas, nei skolų išieškojimas Lietuvoje, tačiau visos įmanomos išieškoti išlaidos, bus išieškomos iš skolininkų. Paaiškėjus pirmiesiems rezultatams dėl skolų išieškojimo Jungtinėje Karalystėje, bendrovė planuoja svarstyti galimybes dėl skolų išieškojimo proceso inicijavimo kitose šalyse, kur daugiausiai gyvena jos skolininkai: pvz., Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Danijoje, Ispanijoje.

UAB „Būsto paskolų draudimas“ informuoja, kad yra linkusi bendradarbiauti, ieškoti kompromisų su tais klientais, kurie kreipiasi ar kreipsis į bendrovę dėl geranoriško, t.y. neteisminio, skolų grąžinimo. Tokiu būdu išvengiama ne tik papildomų skolos išieškojimo kaštų, netesybų didėjimo, bet yra atsižvelgiama į konkretų atvejį, įvertinama visa situacija ir randamas abiems pusėms priimtinas individualus sprendimas dėl skolos grąžinimo plano. Priimti sprendimai tokiais atvejais yra abipusiškai naudingesni, todėl bendrovė ragina skolininkus nepalikti skolos ieškojimo proceso savieigai, o aktyviai bendradarbiauti bei mažinti skolas geranoriškai.

 
UAB „Būsto paskolų draudimas“ direktoriaus įsakymas Spausdinti El. paštas

UAB „Būsto paskolų draudimas“ direktoriaus įsakymas dėl įkainių už  UAB „Būsto paskolų draudimas“ išduodamas pažymas, dokumentų kopijas ir kartotiną prašymų svarstymą nustatymo

2015 m. lapkričio 5 d. Nr. 033 Vilnius

 
UAB „Būsto paskolų draudimas“ išregistruotas iš PVM mokėtojų registro Spausdinti El. paštas

Nuo 2014 m. vasario 21 d. UAB „Būsto paskolų draudimas“ išregistruotas iš  PVM mokėtojų registro

 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 31 - 36 iš 36