Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai
 
UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia konkursą vidaus auditoriaus pareigoms užimti Spausdinti El. paštas

NEGALIOJA

 

UAB „Būsto paskolų draudimas“ yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įsteigta įmonė (išsamesnę informaciją apie bendrovės veiklą, strateginius tikslus ir akcininko laišką dėl valstybės lūkesčių galite rasti interneto svetainėje www.bpd.lt).

UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia konkursą vidaus auditoriaus pareigoms užimti ir ieško patyrusio vidaus auditoriaus.

 

Darbo pobūdis:

-        tikrinti ir vertinti bendrovės rizikos valdymo procedūrų kokybę;

-        tikrinti ir vertinti, ar bendrovėje sukurta ir įdiegta vidaus kontrolės sistema yra pakankama ir veiksminga, ar bendrovės veikla atitinka Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų norminių teisės aktų, bendrovės vidaus teisės aktų reikalavimus, ar informacija apie finansinę būklę ir ūkinę veiklą yra išsami ir patikima, ar pasiekti nustatyti tikslai ir uždaviniai;

-        teikti bendrovės valdybai ir bendrovės direktoriui objektyvią informaciją, rekomendacijas ir išvadas dėl bendrovės veiklos, vidaus kontrolės būklės tobulinimo, strateginių arba kitų veiklos planų, programų vykdymo, galimos arba nustatytos veiklos rizikos.

 

Reikalavimai:

         aukštasis universitetinis ekonominis arba finansinis išsilavinimas;

        įgyta vidaus auditoriaus kvalifikacija, kurią patvirtina atestuoto vidaus auditoriaus pažymėjimas arba kitas dokumentas;

         vidaus auditoriaus darbo patirtis draudimo, bankininkystės ar finansų srityje;

         analitinis mąstymas ir prognozavimas;

         darbo kompiuteriu įgūdžiai;

         geras lietuvių kalbos mokėjimas;

         geros vienos iš užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų) žinios;

         sugebėjimas savarankiškai dirbti;

         nepriekaištinga reputacija;

         mandagumas, aukšta vidinė kultūra.

 

Mes siūlome:

-        atsakingą ir iššūkių kupiną darbą;

-        darbo vieta: Vilnius;

-        darbo sutarties sąlygos:

-        neterminuota darbo sutartis;

-        ½ etato darbo krūvis;

-        siūlomas mėnesinis atlygis nuo 1031 iki 1353  eurų (neatskaičius mokesčių).

________________________________________________

Gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir dokumentus, įrodančius kvalifikaciją, siųskite UAB „Būsto paskolų draudimas“ (į.k. 110076079) iki 2019 m. rugsėjo 29 d. adresu Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius, arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

 

Informuojame, kad kandidatai, siųsdami gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir/ar kitus skelbime nurodytus dokumentus, šiais veiksmais išreiškia sutikimą, kad bendrovė tvarkytų jų asmens duomenis atrankos į atitinkamas pareigas, kurioje siekia dalyvauti kandidatas, vykdymo tikslu bei turi teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti, prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis, įgyvendinti kitas taikytinuose teisės aktuose įtvirtintas duomenų subjekto teises. Informuojame, kad susipažinti su ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 13, 14 straipsnyje nurodyta informacija apie kandidato asmens duomenų tvarkymą galite Privatumo politikoje, skelbiamoje interneto svetainėje www.bpd.lt .

Išsamesnės informacijos apie konkursą galite teirautis telefonu (8 5) 262 28 78.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

 
Skolų portfelio pardavimas Spausdinti El. paštas

2019-07-08

UAB „Būsto paskolų draudimas“ (toliau – Bendrovė) ketina parduoti 7,963 mln. eurų vertės reikalavimų teisių paketą (toliau – Skolų portfelis) ir kviečia pateikti pasiūlymus dėl Skolų portfelio įsigijimo kainos. Skolų portfelio apibūdinimas:

  • Skolininkai – fiziniai asmenys;
  • Skolos tipas – neveiksnios būsto paskolos, pagal kurias hipoteka įkeistas turtas yra realizuotas;
  • Sutartys su skolininkais yra nutrauktos dėl to, kad skolininkai nevykdė savo sutartinių įsipareigojimų;
  • Skolų portfelio apimtis - 200 vnt. bylų;
  • Didžioji dalis bylų yra pateiktos antstoliams vykdymui;
  • Skolų portfelis parduodamas kaip vienas vienetas, siūlymai dėl portfelio dalių įsigijimo pagal atskiras bylų Skolų portfelio dalis nepriimami.

Šiame pranešime pateikti duomenys gali keistis.

Susidomėjusius potencialius pirkėjus prašome iki 2019 m. liepos 15 d. kreiptis el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , nurodant savo el. pašto adresą (bei kontaktinį asmenį), kuriuo Bendrovė išsiųs informaciją apie Skolų portfelio pardavimą.

Detalesnę informaciją apie Skolų portfelio pardavimo proceso eigą galite rasti čia.

Jeigu reikėtų papildomos informacijos, tel. pasiteiravimui: Rita Stanaitienė (+370 616 17383) arba Miglė Paškevičienė (+370 616 17113).

 

Šis pranešimas nėra laikytinas vieša oferta ir bendrovė turi teisę vienašališkai spręsti dėl reikalavimo teisių portfelio perleidimo proceso eigos, sąlygų ir kriterijų bei bet kurioje proceso stadijoje nutraukti Skolų portfelio pardavimo procesą.

 

 
PASKIRTA NAUJA BENDROVĖS VALDYBA Spausdinti El. paštas

2019-04-19
UAB „Būsto paskolų draudimas“ akcijų valdytojo sprendimu sudaryta nauja bendrovės valdyba 4 metų kadencijai.

Lietuvos Respublikos finansų ministro 2019 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. 1K-113, kuris įsigaliojo 2019 m. balandžio 17 d., į UAB „Būsto paskolų draudimas“ valdybą buvo paskirti penki nariai, iš kurių trys yra nepriklausomi.

Nepriklausomais valdybos nariais tapo UAB „Aurochs investments“ partneris Darius Indriūnas, UP Consulting Group Ltd generalinė direktorė Žaneta Kovaliova ir AB „Amber grid“ nepriklausomas valdybos narys Sigitas Žutautas. Finansų ministerijos deleguoti nariai yra Valstybės turto valdymo departamento direktorė Aušra Vičkačkienė bei Finansų rinkų politikos departamento direktorius Sigitas Mitkus.

 

 
DĖL KANDIDATŲ Į UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ NEPRIKLAUSOMUS VALDYBOS NARIUS ATRANKOS Spausdinti El. paštas
(skelbimas pasibaigęs)
UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia 3 (trijų) kandidatų užimti nepriklausomų Bendrovės valdybos narių pareigas atranką:
•    nepriklausomo valdybos nario, turinčio kompetenciją strateginio planavimo ir valdymo srityje;
•    nepriklausomo valdybos nario, turinčio kompetenciją finansų valdymo srityje;
•    nepriklausomo valdybos nario, turinčio kompetenciją draudimo arba skolų išieškojimo srityje.

Laikotarpis, kuriam atrinktus kandidatus ketinama skirti Bendrovės valdybos nariais – 4 (ketverių) metų kadencija.

Atranka vykdoma pagal Kandidatų į valstybės įmonės ar savivaldybės įmonės valdybą ir kandidatų į valstybės ar savivaldybės valdomos bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo renkamą kolegialų priežiūros ar valdymo organą atrankos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. birželio 17 d. nutarimu Nr. 631 „Dėl kandidatų į valstybės įmonės ar savivaldybės įmonės valdybą ir kandidatų į valstybės ar savivaldybės valdomos bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo renkamą kolegialų priežiūros ar valdymo organą atrankos aprašo patvirtinimo“.

Dokumentus dalyvauti atrankoje galima pateikti iki 2018 m. lapkričio 25 d. įskaitytinai.

Detalesnė informacija pateikta šiame skelbime.
 
Dėl UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitų, esančių Danske Bank A/S Lietuvos filiale Spausdinti El. paštas

Informuojame, kad nuo 2018 m. spalio 27 d. UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitos Nr. LT91740000000262362 ir Nr. LT337400000022323620, esančios Danske Bank A/S Lietuvos filialas, yra uždaromos.
Prašome Jūsų nevykdyti mokėjimų į UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitas Nr. LT91740000000262362 ir Nr. LT337400000022323620 ir pasirinkti kitą Jums priimtiname banke esančią bendrovės sąskaitą.

 


 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 3 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 31 - 40 iš 40