Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai
 
PASKIRTA NAUJA BENDROVĖS VALDYBA Spausdinti El. paštas

UAB „Būsto paskolų draudimas“ akcijų valdytojo sprendimu sudaryta nauja bendrovės valdyba 4 metų kadencijai.

Lietuvos Respublikos finansų ministro 2019 m. balandžio 10 d. įsakymu Nr. 1K-113, kuris įsigaliojo 2019 m. balandžio 17 d., į UAB „Būsto paskolų draudimas“ valdybą buvo paskirti penki nariai, iš kurių trys yra nepriklausomi.

Nepriklausomais valdybos nariais tapo UAB „Aurochs investments“ partneris Darius Indriūnas, UP Consulting Group Ltd generalinė direktorė Žaneta Kovaliova ir AB „Amber grid“ nepriklausomas valdybos narys Sigitas Žutautas. Finansų ministerijos deleguoti nariai yra Valstybės turto valdymo departamento direktorė Aušra Vičkačkienė bei Finansų rinkų politikos departamento direktorius Sigitas Mitkus.

 

 
DĖL KANDIDATŲ Į UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ NEPRIKLAUSOMUS VALDYBOS NARIUS ATRANKOS Spausdinti El. paštas
(skelbimas pasibaigęs)
UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia 3 (trijų) kandidatų užimti nepriklausomų Bendrovės valdybos narių pareigas atranką:
•    nepriklausomo valdybos nario, turinčio kompetenciją strateginio planavimo ir valdymo srityje;
•    nepriklausomo valdybos nario, turinčio kompetenciją finansų valdymo srityje;
•    nepriklausomo valdybos nario, turinčio kompetenciją draudimo arba skolų išieškojimo srityje.

Laikotarpis, kuriam atrinktus kandidatus ketinama skirti Bendrovės valdybos nariais – 4 (ketverių) metų kadencija.

Atranka vykdoma pagal Kandidatų į valstybės įmonės ar savivaldybės įmonės valdybą ir kandidatų į valstybės ar savivaldybės valdomos bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo renkamą kolegialų priežiūros ar valdymo organą atrankos aprašą, patvirtintą Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2015 m. birželio 17 d. nutarimu Nr. 631 „Dėl kandidatų į valstybės įmonės ar savivaldybės įmonės valdybą ir kandidatų į valstybės ar savivaldybės valdomos bendrovės visuotinio akcininkų susirinkimo renkamą kolegialų priežiūros ar valdymo organą atrankos aprašo patvirtinimo“.

Dokumentus dalyvauti atrankoje galima pateikti iki 2018 m. lapkričio 25 d. įskaitytinai.

Detalesnė informacija pateikta šiame skelbime.
 
Dėl UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitų, esančių Danske Bank A/S Lietuvos filiale Spausdinti El. paštas

Informuojame, kad nuo 2018 m. spalio 27 d. UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitos Nr. LT91740000000262362 ir Nr. LT337400000022323620, esančios Danske Bank A/S Lietuvos filialas, yra uždaromos.
Prašome Jūsų nevykdyti mokėjimų į UAB „Būsto paskolų draudimas“ sąskaitas Nr. LT91740000000262362 ir Nr. LT337400000022323620 ir pasirinkti kitą Jums priimtiname banke esančią bendrovės sąskaitą.

 


 
Panaikinta UAB „Būsto paskolų draudimas“ draudimo veiklos licencija Spausdinti El. paštas
Lietuvos banko valdyba 2016.01.28 sprendimu panaikino panaikino UAB „Būsto paskolų draudimas“ turėtos draudimo veiklos licencijos galiojimą. Toks sprendimas priimtas draudimo įmonės prašymu. Tai nepaveiks draudimo sistemos saugumo, stabilumo ir patikimumo, nes įmonė jau keleri metai nesudarinėjo naujų  draudimo sutarčių. Draudėjams, su UAB „Būsto paskolų draudimas“ sudariusiems draudimo sutartis, niekas nesikeis, nes draudimo įmonė ir toliau jas administruos.
 
Informacija dėl teisinių paslaugų pirkimo Spausdinti El. paštas

UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ INFORMACIJA DĖL TEISINIŲ PASLAUGŲ PIRKIMO VIEŠOJO KONKURSO REZULTATŲ IR TEISMINIO SKOLŲ IŠIEŠKOJIMO JUNGTINĖJE KARALYSTĖJE PRADŽIOS

2016 m. sausio 21 d., Vilnius

UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbtą teisinių paslaugų pirkimo konkursą dėl skolų išieškojimo iš bendrovės skolininkų Jungtinėje Karalystėje laimėjo advokatų kontora SORAINEN ir partneriai.  Šiuo metu bendrovė ir advokatų kontora jau yra suderinusios ir pasirašiusios teisinių paslaugų teikimo sutartį.

Visų pirma, bendrovei bus suteiktos skolininkų paieškos Jungtinėje Karalystėje paslaugos. Antrasis etapas bus susijęs su Lietuvos Respublikos teismų sprendimų pripažinimu ir Europos Sąjungos vykdomųjų raštų pažymėjimų registravimu Jungtinės Karalystės teismuose. Atlikus šias teismines procedūras, bus kreipiamasi į antstolius dėl skolos išieškojimo iš skolininkų turto ir pajamų. Taigi, realūs skolų išieškojimo veiksmai iš bendrovės skolininkų, gyvenančių ir dirbančių Jungtinėje Karalystėje, pradedami jau šiuo metu, tikimasi, kad rezultatai pradės aiškėti šių metų antrojoje pusėje.

Teisminis skolų išieškojimo procesas iš užsienyje gyvenančių skolininkų yra sudėtingesnis ir brangesnis procesas, nei skolų išieškojimas Lietuvoje, tačiau visos įmanomos išieškoti išlaidos, bus išieškomos iš skolininkų. Paaiškėjus pirmiesiems rezultatams dėl skolų išieškojimo Jungtinėje Karalystėje, bendrovė planuoja svarstyti galimybes dėl skolų išieškojimo proceso inicijavimo kitose šalyse, kur daugiausiai gyvena jos skolininkai: pvz., Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Danijoje, Ispanijoje.

UAB „Būsto paskolų draudimas“ informuoja, kad yra linkusi bendradarbiauti, ieškoti kompromisų su tais klientais, kurie kreipiasi ar kreipsis į bendrovę dėl geranoriško, t.y. neteisminio, skolų grąžinimo. Tokiu būdu išvengiama ne tik papildomų skolos išieškojimo kaštų, netesybų didėjimo, bet yra atsižvelgiama į konkretų atvejį, įvertinama visa situacija ir randamas abiems pusėms priimtinas individualus sprendimas dėl skolos grąžinimo plano. Priimti sprendimai tokiais atvejais yra abipusiškai naudingesni, todėl bendrovė ragina skolininkus nepalikti skolos ieškojimo proceso savieigai, o aktyviai bendradarbiauti bei mažinti skolas geranoriškai.