Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai
 
UAB „Būsto paskolų draudimas“ atnaujino savo Privatumo politiką Spausdinti El. paštas

(2021-03-24)

Informuojame, kad UAB  „Būsto paskolų draudimas“ 2021 m. kovo 18 d.  atnaujino savo Privatumo politiką. Politikoje buvo atnaujinti asmens duomenų tvarkymo tikslai, teisiniai pagrindai ir duomenų gavėjai, taip pat nurodyta, kad ji taikoma ir buvusiems bendrovės darbuotojams. Šiuos pakeitimus nulėmė Bendrovės šiuo metu vykdomi  procesai, susiję su visų teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis, įskaitant turimas reikalavimo teises, perleidimu vykdant priežiūros institucijos (Lietuvos banko) Bendrovei pateiktą įpareigojimą. Bendrovė užtikrina Jūsų asmens duomenų saugumą ir konfidencialumą.

Prašome visų draudėjų, klientų, skolininkų, kitų asmenų, kurie yra kaip nors susiję su Bendrovės teikiamomis paslaugomis (pvz., Bendrovės draudėjų, klientų, skolininkų sutuoktinių, šeimos narių, bankų darbuotojų, buvusių Bendrovės darbuotojų ir kt.), ir kitų asmenų, kurių asmens duomenis tvarko Bendrovė, atidžiai susipažinti su atnaujinta Bendrovės Privatumo politika, kurią galite rasti čia. (Jūsų patogumo dėlei pakeistus Privatumo politikos punktus paryškinome juos pažymėdami geltona spalva.). Kilus papildomiems klausimams prašome kreiptis į Bendrovę el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba dap@bpd.lt.

 

 

 
ATNAUJINTAS UAB „BūSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ STRATEGINIS VEIKLOS PLANAS Spausdinti El. paštas

(2021-03-17)

Šių metų vasario 19 d. UAB „Būsto paskolų draudimas“  Valdyba atnaujinusi  bendrovės strateginį veiklos planą 2021-2023 m. dėmesį sutelkė į prioritetinių projektų užbaigimą.

Strateginės veiklos kryptys yra išlaikytos: šiais metais bus baigti draudimo sutarčių portfelio ir reikalavimo teisių portfelio perleidimai, pasiruošta kitais metais turėsiančiam prasidėti įmonės likvidavimo procesui.

Su atnaujintu strateginiu veiklos planu galima susipažinti čia:

Pastaba: atsižvelgiant į tai, kad bendrovės strateginiame veiklos plane 2021-2023 metams yra konfidencialios informacijos, kuri laikoma bendrovės komercine paslaptimi, skelbiama patvirtinto strateginio veiklos plano santrauka (pateikiant tik viešai bendrovės skelbtinos informacijos turinį).

 
PRATĘSIAME KVIETIMO PATEIKTI PASIŪLYMUS DĖL DRAUDIMO SUTARČIŲ PORTFELIO ĮSIGIJIMO TERMINĄ Spausdinti El. paštas

(2021-02-11)

UAB „Būsto paskolų draudimas“ (toliau – Bendrovė) ketina perleisti 12 344 aktyvių draudimo sutarčių paketą (toliau – Sutarčių portfelis) ir kviečia pateikti pasiūlymus dėl Sutarčių portfelio įsigijimo sąlygų.

Sutarčių portfelio apibūdinimas:

  • Sutarčių portfelį sudaro hipoteka užtikrintų būsto kreditų draudimo sutartys ir kreditų daugiabučių namams modernizuoti draudimo sutartys;
  • Perleidžiamo būsto kredito draudimo sutarčių paketo draudėjai – fiziniai asmenys;
  • Portfelį sudaro dvi dalys: iki 2020-12-31 aktyvios draudimo sutartys ir sutartys, pagal kurias galutiniai sprendimai dėl draudimo išmokų mokėjimo nebuvo priimti iki 2020-12-31.

Susidomėjusius potencialius perėmėjus prašome iki 2021 m. vasario 26 d. kreiptis el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , nurodant savo el. pašto adresą (ir kontaktinį asmenį), kuriuo Bendrovė išsiųs informaciją apie Sutarčių portfelio pardavimą. 

Šis pranešimas nėra laikytinas vieša oferta ir bendrovė turi teisę vienašališkai spręsti dėl portfelio perleidimo proceso eigos, sąlygų ir kriterijų bei bet kurioje proceso stadijoje nutraukti Sutarčių portfelio perleidimo procesą.

 

 
Direktoriaus pareigas pradėjo eiti Egidijus Velička Spausdinti El. paštas

(2021-02-05)
2021 m. sausio 16 d. UAB "Būsto paskolų draudimas" direktoriaus pareigas pradėjo eiti Egidijus Velička.

 
Išrinktas bendrovės valdybos pirmininkas Spausdinti El. paštas
(2021-02-05)
UAB „Būsto paskolą draudimas“ valdybos 2021 m. sausio 29 d. sprendimu bendrovės valdybos pirmininke išrinkta nepriklausoma valdybos narė Žana Kraučenkienė.
 
<< Pirmas < Ankstesnis 1 2 Kitas > Paskutinis >>

Rezultatai 1 - 15 iš 27