Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai
 
UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ IEŠKO DRAUDIMO SUTARČIŲ TEISIŲ IR PAREIGŲ PERĖMĖJO Spausdinti El. paštas

(2020-01-16)

UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ IEŠKO DRAUDIMO SUTARČIŲ TEISIŲ IR PAREIGŲ PERĖMĖJO (DRAUDIKO)
UAB „Būsto paskolų draudimas“ ieško kitos ne gyvybės draudimo įmonės, kuri galėtų perimti teises ir pareigas pagal bendrovės sudarytas kredito draudimo sutartis.
Mes siekiame perleisti draudimo sutarčių portfelį iki 2021 m sausio 31 d., sudarant komercinį sandorį Lietuvos ar Europos Sąjungos rinkoje.

Perleidžiamas portfelis:
 -apimtis - 17 tūkst.vnt. būsto kredito draudimo sutarčių
 -apdraustų būsto kredito sutartys užtikrintos nekilnojamojo turto, esančio Lietuvoje, hipoteka banko naudai
 -sutartys ilgalaikės, naujų pajamų negeneruoja.

Bendrovė yra atvira svarstyti kainos kitai komercinio sandorio šaliai sumokėjimą už perimamą draudimo sutarčių portfelį. Laukiami įvairūs potencialių perėmėjų komerciniai pasiūlymai, siekiant bendrovės teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis pasibaigimo.

Detalesnę informaciją apie bendrovę, perleidžiamą portfelį, prisiimtas draudimo rizikas (anglų k.) galite rasti čia.
Jei turite klausimų, pasiūlymų ar norite su mumis susisiekti, kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba susisiekite mob. +370 652 22830 (bendrovės direktorius Marijus Jūris Mikalauskas).

 
PASKIRTAS NAUJAS BENDROVĖS VALDYBOS NARYS Spausdinti El. paštas
2019-12-06
Lietuvos Respublikos finansų ministro 2019 m. gruodžio 3 d. įsakymu Nr. 1K-374, kuris įsigaliojo 2019 m. gruodžio 6 d., į UAB „Būsto paskolų draudimas“ valdybą, iki veikiančios valdybos kadencijos pabaigos, buvo paskirtas naujas Lietuvos Respublikos finansų ministerijos deleguotas narys - Finansų rinkų politikos departamento Draudimo veiklos skyriaus vedėja Lolita Šumskaitė.
 
Ieškome patyrusio, kompetentingo ir kūrybingo įmonės vadovo Spausdinti El. paštas

(Skelbimas negalioja)

 

UAB „Būsto paskolų draudimas“ yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įsteigta įmonė (išsamesnę informaciją apie bendrovės veiklą, strateginius tikslus ir akcininko laišką dėl valstybės lūkesčių galite rasti interneto svetainėje www.bpd.lt).

UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia konkursą direktoriaus pareigoms užimti.

 

Ieškome patyrusio, kompetentingo ir kūrybingo įmonės vadovo

Reikalavimai:

-        nepriekaištinga reputacija;

-        aukštasis išsilavinimas;

-        ne mažesnė nei 5 metų darbo patirtis draudimo ar finansų įstaigų srityje;

-        ne mažesnė nei 3 metų vadovaujamo darbo patirtis;

-        Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių draudimą, išmanymas;

-        geras lietuvių kalbos mokėjimas;

-        geros anglų kalbos žinios;

-        darbo kompiuteriu įgūdžiai;

-        strateginis mąstymas, lyderystė;

-        vadovavimo komandai patirtis, puikūs organizaciniai, personalo valdymo, analitiniai įgūdžiai;

-        gebėjimas motyvuoti ir kryptingai ugdyti komandą;

-        kūrybinio vadovavimo ir idėjų generavimo įgūdžiai.

Siūlome:

-        įdomų, atsakingą darbą draugiškame kolektyve;

-        iššūkius ir galimybę realizuoti save vadovavimo srityje;

-        darbo sutarties sąlygos: terminuota darbo sutartis (pagal Lietuvos Respublikos akcinių bendrovių įstatymo 371 straipsnio reikalavimus); mėnesinis atlygis susideda iš pastoviosios dalies ir kintamosios dalies, kuri gali siekti iki 50 proc. mėnesinės algos pastoviosios dalies dydžio, bei nustatomas vadovaujantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2002 m. rugpjūčio 23 d. nutarimu Nr. 1341 (bendrovė šiuo metu priskiriama IV kategorijai, todėl mėnesinės algos pastovioji dalis sudarytų nuo 1608,9 iki 2197,1 eurų neatskaičius mokesčių).

________________________________________________

Gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir dokumentus, įrodančius kvalifikaciją, siųskite UAB „Būsto paskolų draudimas“ (į.k. 110076079) iki 2019 m. gruodžio 4 d. adresu Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius, arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

 

Informuojame, kad kandidatai, siųsdami gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir/ar kitus skelbime nurodytus dokumentus, šiais veiksmais išreiškia sutikimą, kad bendrovė tvarkytų jų asmens duomenis atrankos į atitinkamas pareigas, kurioje siekia dalyvauti kandidatas, vykdymo tikslu bei turi teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti, prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis, įgyvendinti kitas taikytinuose teisės aktuose įtvirtintas duomenų subjekto teises. Informuojame, kad susipažinti su ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 13, 14 straipsnyje nurodyta informacija apie kandidato asmens duomenų tvarkymą galite Privatumo politikoje, skelbiamoje interneto svetainėje www.bpd.lt .

Išsamesnės informacijos apie konkursą galite teirautis telefonu (8 5) 262 28 78.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.

 
Skolų portfelio pardavimas Spausdinti El. paštas

(Skelbimas negalioja) 

UAB „Būsto paskolų draudimas“ (toliau – Bendrovė) ketina parduoti 11,5 mln. eurų vertės reikalavimų teisių paketą (toliau – Skolų portfelis) ir kviečia pateikti pasiūlymus dėl Skolų portfelio įsigijimo kainos. Skolų portfelio apibūdinimas:

 • Skolininkai – fiziniai asmenys;
 • Skolos tipai:
  • neveiksnios būsto paskolos, pagal kurias hipoteka įkeistas turtas yra realizuotas (toliau - būsto paskolos);
  • nehipotekinės skolos pagal susitarimus, sudarytus siekiant išsaugoti būsto kreditavimo sutartį skolininkams susidūrus su finansiniais sunkumais (toliau – pagalbos modeliai);
 • Sutartys su skolininkais yra nutrauktos dėl to, kad skolininkai nevykdė savo sutartinių įsipareigojimų;
 • Skolų portfelio apimtis:
  • 348 vnt. būsto paskolos bylų;
  • 181 vnt. pagalbos modelių bylų, iš kurių 167 vnt. bylų taip pat turi būsto paskolą.
 • Didžioji dalis bylų yra pateiktos antstoliams vykdymui;
 • Skolų portfelis parduodamas kaip vienas vienetas, siūlymai dėl portfelio dalių įsigijimo pagal atskiras bylų Skolų portfelio dalis nepriimami.

Šiame pranešime pateikti duomenys gali keistis.

Susidomėjusius potencialius pirkėjus prašome iki 2019 m. spalio 14 d. kreiptis el. pašto adresais r.stanaitiene@bpd.lt ir Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą nurodant savo el. pašto adresą (bei kontaktinį asmenį), kuriuo Bendrovė išsiųs informaciją apie Skolų portfelio pardavimą.

Detalesnę informaciją apie Skolų portfelio pardavimo proceso eigą galite rasti čia.

Jeigu reikėtų papildomos informacijos, tel. pasiteiravimui: Rita Stanaitienė (+370 616 17383) arba Miglė Paškevičienė (+370 616 17113).

 

Šis pranešimas nėra laikytinas vieša oferta ir bendrovė turi teisę vienašališkai spręsti dėl reikalavimo teisių portfelio perleidimo proceso eigos, sąlygų ir kriterijų bei bet kurioje proceso stadijoje nutraukti Skolų portfelio pardavimo procesą.

 
UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia konkursą vidaus auditoriaus pareigoms užimti Spausdinti El. paštas

NEGALIOJA

 

UAB „Būsto paskolų draudimas“ yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įsteigta įmonė (išsamesnę informaciją apie bendrovės veiklą, strateginius tikslus ir akcininko laišką dėl valstybės lūkesčių galite rasti interneto svetainėje www.bpd.lt).

UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia konkursą vidaus auditoriaus pareigoms užimti ir ieško patyrusio vidaus auditoriaus.

 

Darbo pobūdis:

-        tikrinti ir vertinti bendrovės rizikos valdymo procedūrų kokybę;

-        tikrinti ir vertinti, ar bendrovėje sukurta ir įdiegta vidaus kontrolės sistema yra pakankama ir veiksminga, ar bendrovės veikla atitinka Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų norminių teisės aktų, bendrovės vidaus teisės aktų reikalavimus, ar informacija apie finansinę būklę ir ūkinę veiklą yra išsami ir patikima, ar pasiekti nustatyti tikslai ir uždaviniai;

-        teikti bendrovės valdybai ir bendrovės direktoriui objektyvią informaciją, rekomendacijas ir išvadas dėl bendrovės veiklos, vidaus kontrolės būklės tobulinimo, strateginių arba kitų veiklos planų, programų vykdymo, galimos arba nustatytos veiklos rizikos.

 

Reikalavimai:

         aukštasis universitetinis ekonominis arba finansinis išsilavinimas;

        įgyta vidaus auditoriaus kvalifikacija, kurią patvirtina atestuoto vidaus auditoriaus pažymėjimas arba kitas dokumentas;

         vidaus auditoriaus darbo patirtis draudimo, bankininkystės ar finansų srityje;

         analitinis mąstymas ir prognozavimas;

         darbo kompiuteriu įgūdžiai;

         geras lietuvių kalbos mokėjimas;

         geros vienos iš užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų) žinios;

         sugebėjimas savarankiškai dirbti;

         nepriekaištinga reputacija;

         mandagumas, aukšta vidinė kultūra.

 

Mes siūlome:

-        atsakingą ir iššūkių kupiną darbą;

-        darbo vieta: Vilnius;

-        darbo sutarties sąlygos:

-        neterminuota darbo sutartis;

-        ½ etato darbo krūvis;

-        siūlomas mėnesinis atlygis nuo 1031 iki 1353  eurų (neatskaičius mokesčių).

________________________________________________

Gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir dokumentus, įrodančius kvalifikaciją, siųskite UAB „Būsto paskolų draudimas“ (į.k. 110076079) iki 2019 m. rugsėjo 29 d. adresu Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius, arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

 

Informuojame, kad kandidatai, siųsdami gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir/ar kitus skelbime nurodytus dokumentus, šiais veiksmais išreiškia sutikimą, kad bendrovė tvarkytų jų asmens duomenis atrankos į atitinkamas pareigas, kurioje siekia dalyvauti kandidatas, vykdymo tikslu bei turi teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti, prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis, įgyvendinti kitas taikytinuose teisės aktuose įtvirtintas duomenų subjekto teises. Informuojame, kad susipažinti su ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 13, 14 straipsnyje nurodyta informacija apie kandidato asmens duomenų tvarkymą galite Privatumo politikoje, skelbiamoje interneto svetainėje www.bpd.lt .

Išsamesnės informacijos apie konkursą galite teirautis telefonu (8 5) 262 28 78.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.