Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai > Skolų portfelio pardavimas
 
Skolų portfelio pardavimas Spausdinti El. paštas

2019-07-08

UAB „Būsto paskolų draudimas“ (toliau – Bendrovė) ketina parduoti 7,963 mln. eurų vertės reikalavimų teisių paketą (toliau – Skolų portfelis) ir kviečia pateikti pasiūlymus dėl Skolų portfelio įsigijimo kainos. Skolų portfelio apibūdinimas:

  • Skolininkai – fiziniai asmenys;
  • Skolos tipas – neveiksnios būsto paskolos, pagal kurias hipoteka įkeistas turtas yra realizuotas;
  • Sutartys su skolininkais yra nutrauktos dėl to, kad skolininkai nevykdė savo sutartinių įsipareigojimų;
  • Skolų portfelio apimtis - 200 vnt. bylų;
  • Didžioji dalis bylų yra pateiktos antstoliams vykdymui;
  • Skolų portfelis parduodamas kaip vienas vienetas, siūlymai dėl portfelio dalių įsigijimo pagal atskiras bylų Skolų portfelio dalis nepriimami.

Šiame pranešime pateikti duomenys gali keistis.

Susidomėjusius potencialius pirkėjus prašome iki 2019 m. liepos 15 d. kreiptis el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , nurodant savo el. pašto adresą (bei kontaktinį asmenį), kuriuo Bendrovė išsiųs informaciją apie Skolų portfelio pardavimą.

Detalesnę informaciją apie Skolų portfelio pardavimo proceso eigą galite rasti čia.

Jeigu reikėtų papildomos informacijos, tel. pasiteiravimui: Rita Stanaitienė (+370 616 17383) arba Miglė Paškevičienė (+370 616 17113).

 

Šis pranešimas nėra laikytinas vieša oferta ir bendrovė turi teisę vienašališkai spręsti dėl reikalavimo teisių portfelio perleidimo proceso eigos, sąlygų ir kriterijų bei bet kurioje proceso stadijoje nutraukti Skolų portfelio pardavimo procesą.