Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai > UAB „Būsto paskolų draudimas“ ketina parduoti reikalavimo teisių ir pareigų paketą
 
UAB „Būsto paskolų draudimas“ ketina parduoti reikalavimo teisių ir pareigų paketą Spausdinti El. paštas
SKELBIMAS NEGALIOJA
2021-06-18

UAB „Būsto paskolų draudimas“, juridinio asmens kodas 110076079, adresas Ulonų g. 5, Vilnius, Lietuva (toliau – „Bendrovė“), ketina parduoti reikalavimo teisių ir pareigų paketą (toliau –„Portfelis“), kurio reikalavimo teisių vertė sudaro apie 41,26 mln. eurų, ir kviečia teikti pasiūlymus dėl Portfelio įsigijimo kainos.
Portfelį sudaro:
1.    Bendrovės reikalavimo teisės į:
1.1.    fizinius asmenis (toliau – „Klientai“), perimtos iš Lietuvoje veikiančių bankų (toliau kiekvienas atskirai – „Bankas“) pagal tipinių formų reikalavimo teisių perleidimo sutartis (toliau – „RTPS“), kurių tinkamas įvykdymas yra užtikrintas notarine tvarka sudarytomis ir viešuose registruose įregistruotomis hipotekos ir (arba) įkeitimo sutartimis (toliau – „Registruotos užtikrinimo priemonės“) ir kitomis prievolių įvykdymo užtikrinimo priemonėmis, tais atvejais, jei jos buvo pateiktos ir dar nėra įvykdytos;
1.2.    Klientus, perimtos iš Bankų pagal RTPS, kurių įvykdymui pateiktos 1.1 punkte nurodytos Registruotos užtikrinimo priemonės jau yra įvykdytos ir kitas prievolių įvykdymo užtikrinimo priemones, tais atvejais, jei jos buvo pateiktos ir dar nėra įvykdytos; 
1.3.    Klientus pagal tiesiogiai Bendrovės su Klientais sudarytas sutartis, kurios nėra pasibaigusios ar nutrauktos;
1.4.    Klientus pagal tiesiogiai Bendrovės su Klientais sudarytas sutartis, kurios yra nutrauktos;
1.5.    Bankus, kylančias iš RTPS sudaromų tarp Bendrovės ir Banko pagal Būsto kreditų dalies draudimo taisykles Nr. 003 (toliau – „RTPS1“).

2.    Bendrovės įsipareigojimai Bankams, kylantys iš Bendrovės ir Bankų sudarytų RTPS pagal Būsto kreditų draudimo taisykles Nr. 002 ir 004 (toliau – „RTPS2“) dėl 1.1 punkte nurodytų reikalavimų.

Su Bendrovės Portfelį sudarančių reikalavimo teisių verte ir įsipareigojimų sudėtimi bei verte, galite susipažinti čia.

Bankų sudarytos sutartys su Klientais yra nutrauktos dėl to, kad Klientai nevykdė savo sutartinių įsipareigojimų.

Portfelio apimtis – apie 2940 vnt. bylų, iš kurių – 235 vnt. užtikrintos turto hipotekos/įkeitimo sandoriais (tiksli apimtis bus pateikta Portfelio pardavimo procese dalyvaujantiems potencialiems pirkėjams duomenų rinkmenoje). Didžioji dalis skolų yra pateiktos antstoliams vykdymui.

Portfelis parduodamas kaip vienas vienetas, siūlymai dėl Portfelio dalių įsigijimo pagal atskiras bylas arba siūlymai dėl Portfelio atskyrimo pagal kitus kriterijus nebus priimami.

Šiame pranešime pateikti duomenys gali keistis.

Susidomėjusius potencialius pirkėjus prašome ne vėliau kaip iki 2021 m. birželio 25 darbo dienos pabaigos į Bendrovės atsiskaitomąją sąskaitą LT677044060006970379, esančią AB SEB banke, sumokėti 30 000 EUR dydžio depozitą, skirtą užtikrinti tinkamą potencialių pirkėjų įsipareigojimų vykdymą bei atlyginti Bendrovei kylančius nuostolius, jei tokie kiltų dėl potencialaus pirkėjo veiksmų ar neveikimo ir Bendrovei el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą nusiųsti depozito apmokėjimą patvirtinantį mokėjimo nurodymą bei nurodyti kontaktinį asmenį, kuriam Bendrovė, gavusi depozitą, per 2 darbo dienas išsiųs konfidencialumo sutarties projektą.

Detalesnę informaciją apie Portfelio pardavimo procesą galite rasti čia.

Jeigu reikėtų papildomos informacijos, kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

Ši informacija nėra ir neturi būti suprantama ar aiškinama kaip neatšaukiamas Bendrovės įsipareigojimas parduoti Portfelį. Bendrovė pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu pakeisti, nutraukti ar sustabdyti Portfelio pardavimo procesą, neatskleisdama tokio sprendimo priežasčių. Bendrovė neapsiima atlyginti jokių nuostolių, kuriuos potencialūs pirkėjai patyrė ar patirs dėl tokių Bendrovės sprendimų ar dėl dalyvavimo Portfelio pardavimo procese.