Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai > UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ IEŠKO DRAUDIMO SUTARČIŲ TEISIŲ IR PAREIGŲ PERĖMĖJO
 
UAB „BŪSTO PASKOLŲ DRAUDIMAS“ IEŠKO DRAUDIMO SUTARČIŲ TEISIŲ IR PAREIGŲ PERĖMĖJO Spausdinti El. paštas

(2020-01-16)

(2021-02-05)

Pastaba: 2021-01-16 d. paskelbta informacija nėra atnaujinama/aktuali.

Dėl aktualios informacijos galite kreiptis el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba tel. (8 5) 262 28 78

UAB „Būsto paskolų draudimas“ ieško kitos ne gyvybės draudimo įmonės, kuri galėtų perimti teises ir pareigas pagal bendrovės sudarytas kredito draudimo sutartis.
Mes siekiame perleisti draudimo sutarčių portfelį iki 2021 m sausio 31 d., sudarant komercinį sandorį Lietuvos ar Europos Sąjungos rinkoje.

Perleidžiamas portfelis:
 -apimtis - 17 tūkst.vnt. būsto kredito draudimo sutarčių
 -apdraustų būsto kredito sutartys užtikrintos nekilnojamojo turto, esančio Lietuvoje, hipoteka banko naudai
 -sutartys ilgalaikės, naujų pajamų negeneruoja.

Bendrovė yra atvira svarstyti kainos kitai komercinio sandorio šaliai sumokėjimą už perimamą draudimo sutarčių portfelį. Laukiami įvairūs potencialių perėmėjų komerciniai pasiūlymai, siekiant bendrovės teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis pasibaigimo.

Detalesnę informaciją apie bendrovę, perleidžiamą portfelį, prisiimtas draudimo rizikas (anglų k.) galite rasti
čia.
Jei turite klausimų, pasiūlymų ar norite su mumis susisiekti, kreipkitės el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba susisiekite mob. 8 664 28491 (bendrovės direktorius Sigitas Žutautas).