Į pradžią
 
UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia konkursą vidaus auditoriaus pareigoms užimti Spausdinti El. paštas

(Skelbimas negalioja).

UAB „Būsto paskolų draudimas“ yra Lietuvos Respublikos Vyriausybės įsteigta įmonė (išsamesnę informaciją apie bendrovės veiklą, strateginius tikslus ir akcininko laišką dėl valstybės lūkesčių galite rasti interneto svetainėje www.bpd.lt).

UAB „Būsto paskolų draudimas“ skelbia konkursą vidaus auditoriaus pareigoms užimti ir ieško patyrusio vidaus auditoriaus.

 

Darbo pobūdis:

-        tikrinti ir vertinti bendrovės rizikos valdymo procedūrų kokybę;

-        tikrinti ir vertinti, ar bendrovėje sukurta ir įdiegta vidaus kontrolės sistema yra pakankama ir veiksminga, ar bendrovės veikla atitinka Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų norminių teisės aktų, bendrovės vidaus teisės aktų reikalavimus, ar informacija apie finansinę būklę ir ūkinę veiklą yra išsami ir patikima, ar pasiekti nustatyti tikslai ir uždaviniai;

-        teikti bendrovės valdybai ir bendrovės direktoriui objektyvią informaciją, rekomendacijas ir išvadas dėl bendrovės veiklos, vidaus kontrolės būklės tobulinimo, strateginių arba kitų veiklos planų, programų vykdymo, galimos arba nustatytos veiklos rizikos.

 

Reikalavimai:

aukštasis universitetinis ekonominis arba finansinis išsilavinimas;
įgyta vidaus auditoriaus kvalifikacija, kurią patvirtina atestuoto vidaus auditoriaus pažymėjimas arba kitas dokumentas;
vidaus auditoriaus darbo patirtis draudimo, bankininkystės ar finansų srityje;
analitinis mąstymas ir prognozavimas;
darbo kompiuteriu įgūdžiai;
geras lietuvių kalbos mokėjimas;
geros vienos iš užsienio kalbų (anglų, vokiečių, prancūzų) žinios;
sugebėjimas savarankiškai dirbti;
nepriekaištinga reputacija;
mandagumas, aukšta vidinė kultūra.

Mes siūlome:

-        atsakingą ir iššūkių kupiną darbą;

-        darbo vieta: Vilnius;

-        darbo sutarties sąlygos:

-        neterminuota darbo sutartis;

-        ½ etato darbo krūvis;

-        siūlomas mėnesinis atlygis nuo 1031 iki 1353  eurų (neatskaičius mokesčių).

________________________________________________

Gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir dokumentus, įrodančius kvalifikaciją, siųskite UAB „Būsto paskolų draudimas“ (į.k. 110076079) iki 2019 m. rugsėjo 29 d. adresu Ulonų g. 5, LT-08240 Vilnius, arba el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą .

 

Informuojame, kad kandidatai, siųsdami gyvenimo aprašymą (CV), motyvacinį laišką ir/ar kitus skelbime nurodytus dokumentus, šiais veiksmais išreiškia sutikimą, kad bendrovė tvarkytų jų asmens duomenis atrankos į atitinkamas pareigas, kurioje siekia dalyvauti kandidatas, vykdymo tikslu bei turi teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, reikalauti ištaisyti, prašyti ištrinti savo pateiktus duomenis, įgyvendinti kitas taikytinuose teisės aktuose įtvirtintas duomenų subjekto teises. Informuojame, kad susipažinti su ES Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 13, 14 straipsnyje nurodyta informacija apie kandidato asmens duomenų tvarkymą galite Privatumo politikoje, skelbiamoje interneto svetainėje www.bpd.lt .

Išsamesnės informacijos apie konkursą galite teirautis telefonu (8 5) 262 28 78.

Apie atrankos rezultatus informuosime tik į pokalbį pakviestus kandidatus.