Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai > PRATĘSIAME KVIETIMO PATEIKTI PASIŪLYMUS DĖL DRAUDIMO SUTARČIŲ PORTFELIO ĮSIGIJIMO TERMINĄ
 
PRATĘSIAME KVIETIMO PATEIKTI PASIŪLYMUS DĖL DRAUDIMO SUTARČIŲ PORTFELIO ĮSIGIJIMO TERMINĄ Spausdinti El. paštas

(2021-02-11)
SKELBIMAS NEGALIOJA

UAB „Būsto paskolų draudimas“ (toliau – Bendrovė) ketina perleisti 12 344 aktyvių draudimo sutarčių paketą (toliau – Sutarčių portfelis) ir kviečia pateikti pasiūlymus dėl Sutarčių portfelio įsigijimo sąlygų.

Sutarčių portfelio apibūdinimas:

  • Sutarčių portfelį sudaro hipoteka užtikrintų būsto kreditų draudimo sutartys ir kreditų daugiabučių namams modernizuoti draudimo sutartys;
  • Perleidžiamo būsto kredito draudimo sutarčių paketo draudėjai – fiziniai asmenys;
  • Portfelį sudaro dvi dalys: iki 2020-12-31 aktyvios draudimo sutartys ir sutartys, pagal kurias galutiniai sprendimai dėl draudimo išmokų mokėjimo nebuvo priimti iki 2020-12-31.

Susidomėjusius potencialius perėmėjus prašome iki 2021 m. vasario 26 d. kreiptis el. pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą , nurodant savo el. pašto adresą (ir kontaktinį asmenį), kuriuo Bendrovė išsiųs informaciją apie Sutarčių portfelio pardavimą. 

Šis pranešimas nėra laikytinas vieša oferta ir bendrovė turi teisę vienašališkai spręsti dėl portfelio perleidimo proceso eigos, sąlygų ir kriterijų bei bet kurioje proceso stadijoje nutraukti Sutarčių portfelio perleidimo procesą.