Į pradžią > Naujienos > Naujausi pranešimai > DĖL TERMINO PATEIKTI PASIŪLYMUS TEISIŲ IR PAREIGŲ PAGAL DRAUDIMO SUTARTIS PERLEIDIMUI PRATĘSIMO
 
DĖL TERMINO PATEIKTI PASIŪLYMUS TEISIŲ IR PAREIGŲ PAGAL DRAUDIMO SUTARTIS PERLEIDIMUI PRATĘSIMO Spausdinti El. paštas
2023-01-26

UAB „Būsto paskolų draudimas“, juridinio asmens kodas 110076079, adresas Ulonų g. 5, Vilnius, Lietuva (toliau – Bendrovė) 2022 m. rugsėjo 27 d. paskelbė viešą skelbimą „Dėl teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis perleidimo proceso pirmojo etapo“. Informuojame, kad Bendrovė priėmė sprendimą pratęsti terminą pateikti pasiūlymus dėl teisių ir pareigų pagal draudimo sutartis perleidimo iki 2023 m. gegužės 15 d.

Detalesnę informaciją apie atnaujintą perleidimo proceso neįpareigojančių pasiūlymų etapą galite rasti čia.

Primename, jog trumpa informacija apie Bendrovės perleidžiamą draudimo sutarčių portfelį pateikiama čia.

Jeigu reikėtų papildomos informacijos, maloniai prašome kreiptis el. paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo automatinių reklaminių žinučių, jums reikia veikiancio Javascript, kad galėtumėte pamatyti adresą arba telefonu +370 664 28491.

Šiame pranešime pateikti duomenys gali keistis.

Šis pranešimas nėra ir neturi būti suprantamas ar aiškinamas kaip neatšaukiamas Bendrovės įsipareigojimas sudaryti perleidimo sandorį. Bendrovė pasilieka teisę savo nuožiūra bet kuriuo metu pakeisti, nutraukti ar sustabdyti perleidimo sandorį, neatskleisdama tokio sprendimo priežasčių. Bendrovė neatlygins jokių nuostolių, kuriuos perleidimo procese dalyvaujantys asmenys patyrė ar patirs dėl tokių Bendrovės sprendimų ar dėl dalyvavimo perleidimo procese.